MILASOO

Sztuka współczesna, obrazy z żywicy, luksusowe patery drewniane

P U R I F Y

Purify jest obrazem nawiązującym do zaglądania głębiej i głębiej, aby odrzucić wszystko co nie jest już dalej sprzyjające dla naszego istnienia. To niezdrowe nawyki, niezdrowe myślenie oraz powielane wzorce, to podążanie za innymi zamiast za wewnętrznym kompasem. Purify z ang. Oczyszczenie, to lekkość i słodycz życia, która jawi się, gdy tylko postanowimy się w niej rozgościć. Prawdziwa Miłość, która szanuje wszelkie istnienie na naszej planecie, od małych robaczków, po górskie szczyty. To ufność wobec własnych możliwości, to ufność wobec innych ludzi.To BRAK strachu/lęku. To skupienie się na drodze zwanej życiem i modelowanie jej naszymi wzniosłymi uczuciami i emocjami.

Przyglądając się PURIFY zobaczymy złociste smugi, są one dla mnie symbolem, który rozświetla nasze wnętrza, każdy z nas przyczynia się do powstania takiej złotej smugi poprzez swoją życzliwość i miłość. WSZYSCY jesteśmy tutaj RAZEM, pożegnajmy się więc z wszelkimi podziałami religijnymi/politycznymi, związanymi z różnorodnymi upodobaniami, chorobami .

Tworząc PURIFY, nie wiedziałam czym będzie. Czułam jedynie, że nadchodzi coś nowego i świeżego, moje ciało kierowało mnie w inną stronę, a ja posłuchałam. Obraz powstał z udziałem kogoś bardzo mi bliskiego, przy kim uczę się siebie. Tworząc,  wspólnie pozwoliliśmy sobie na spontaniczne ryzyko, pozwalając by ruchy z nas wypływały. Na pozór chaotyczna jednak niezwykle harmonijna i pełna akceptacji współpraca. Wspólne zaufanie było jednym ze składników tego dzieła.

PURIFY jest dla mnie niesamowicie wyjątkowy, jest dla mnie symbolem nowego życia <3

Interpretacja przyszła później……

A jaka jest Twoja?

Średnica obrazu  100 cm, grubość 1,2 cm. Krawędzie obrazu pomalowane na złoto.

CENA:  7.000 PLN

Wszelkie Pytania / Chęć Zakupu proszę kierować na adres milasoodsn@gmail.com,  lub pisząc wiadomość poprzez poniższy przycisk “ZAKUP OBRAZU”

*Na życzenie dostępne są nagrania, możliwe jest również obejrzenie obrazu w Poznaniu, po wcześniejszym umówieniu.

Scroll to top