MILASOO

Sztuka współczesna, obrazy z żywicy, luksusowe patery drewniane

SEA STAR PREMIUM – TURKUSOWE SERCE & DUSZA MILASOO

Każdy projekt jest dla mnie wyjątkowy na swój własny sposób, każdy charakteryzuje się inną energią i właściwościami, w zależności od kierunku który obieram/ustalam z nowym nabywcą dzieła. Inwestycja w sztukę jest w dużej mierze inwestycją emocjonalną. Wspaniałym przykładem jest współpraca, która nawiązała się pomiędzy mną a Panią Magdaleną, właścicielką Sea Star Premium . Obraz początkowo miał mieć swoje miejsce w domowej Oazie, jednak gdy dotarł na miejsce, jego przeznaczenie uległo diametralnej zmianie, ponieważ w niesamowicie spójny sposób wkomponował się w Turkusowe Serce Polskiej Nadmorskiej Miejscowości.

Życzliwość, dbałość o detale, a przede wszystkim drugiego człowieka i jego komfort

Sea Star Premium jest Pasją i Życiem Pani Magdaleny, ponieważ obraz był dedykowany właśnie dla Niej, tak wspaniale odnalazł się w Luksusowej i Komfortowej Oazie. Przed stworzeniem INFINITY odbyłam kilka medytacji , starannie przygotowałam się do swojej pracy mentalnie i fizycznie, by mieć pewność, że forma której nadam życie, będzie spójna i zgodna z nową właścicielką oraz jej przestrzenią. To zapewniło mi intuicyjny dobór poszczególnych barw i pomogło mojemu ciału poruszać się w odpowiedni sposób, tak by uzyskać efekt, który nie był jeszcze widoczny gołym okiem, jednak ukryty był w zakamarkach serca i umysłu. Czasy w których z dziełami Artystów obcowaliśmy jedynie w muzeach, bezpowrotnie minęły. Sztuka jest dziś pożądanym i cenionym uzupełnieniem wnętrz. Wynika to między innymi ze wzrostu naszej świadomości i poczucia estetyki. Stworzony na Zamówienie obraz, jest jedynym w swoim rodzaju uzupełnieniem, wyjątkowego miejsca, które zdecydowanie spełnia wysokie standardy. Życzliwość, dbałość o detale i przede wszystkim drugiego człowieka i jego komfort, to zdecydowanie przymioty Nadmorskiej Perełki.

Będąc na miejscu widziałam jak starannie dobrano kolorystykę oraz elementy ośrodka, od koloru ścian poprzez talerzyki i pozostałe elementy wyposażenia. Widziałam cudowną kadrę ośrodka, od której biło zadowolenie i autentyczna chęć do pracy w tym miejscu. Widziałam Panią Magdę żegnająca kolejnych zadowolonych gości z uśmiechem. Niesamowicie życzliwa i prawdziwa kobieta, charakteryzująca się otwartością i ciepłem. Polecam Wam z całego serca, odwiedzić to miejsce, bo jestem przekonana, że pomoże Wam wypocząć we wspaniałych warunkach, nie tylko dzięki atmosferze, ale również dzięki temu w jaki sposób zagospodarowano teren. Znajdziecie tam Basen, Mini Golfa, Kawiarnię, oraz rozbudowany Plac Zabaw. Znajdując się w takiej przestrzeni, zyskuje się możliwość nawiązania wielu nowych relacji z innymi ludźmi, co zdecydowanie pobudza kreatywność i otwiera nowe niedostrzegane do tej pory drzwi. Poza tym Miło jest porozmawiać z bezpośrednim Twórcą/Twórczynią miejsca, zwłaszcza gdy sama wychodzi do Nas z Otwartymi Ramionami, wówczas możemy bardziej świadomie skorzystać ze wszystkich zalet jakie przestrzeń ma nam do zaoferowania.

Czasy w których z dziełami Artystów obcowaliśmy jedynie w muzeach, bezpowrotnie minęły. Sztuka jest dziś pożądanym i cenionym uzupełnieniem wnętrz. Wynika to między innymi ze wzrostu naszej świadomości i poczucia estetyki. Pozostając jednak wierną sobie, muszę dodać, że jeśli budujemy coś z potrzeby serca, musimy szczególnie zwracać uwagę na cegiełki z których powstaje nasze Marzenie były dobierane zgodnie z nami, w innym razie czegoś będzie w w nich brak. Dokładniej rzecz ujmując zabraknie wyróżnika/unikalności. Każdy żyjący człowiek ma to “COŚ” i jego obowiązkiem jest to “COŚ” urzeczywistnić i pokazać innym. Dodać swoją nutkę do istniejącego świata by piękna melodia zwana Życiem stale ewoluowała.

Za każdym razem jestem ogromnie wdzięczna za zaufanie jakim jestem darzona i za nie szczególnie dziękuję. Ponad to projekt INFINITY wymagał koordynacji wielu działań i tutaj z pomocą przyszła moja wspierająca Druga Połowa <3

DZIĘKUJĘ

Scroll to top