MILASOO

Sztuka współczesna, obrazy z żywicy, luksusowe patery drewniane

Przede wszystkim należy wyjść z pewnej mentalności, czytając ten wpis wyzbądźcie się proszę wszelkich uprzedzeń i otwórzcie swoje umysły na piękno. Nie ma absolutnie nic złego w tym, że człowiek chce i lubi otaczać się pięknymi przedmiotami i przebywać w równie cudownych miejscach. Sami żyjemy na cudownej planecie jaką jest Ziemia, a otaczająca nas przyroda olśniewa na każdym kroku, sprawiając że czujemy się dobrze.

Wszelkie dobrodziejstwa i urzekające nas przedmioty są właśnie po to by z nich korzystać. Nasze odczucia estetyczne odgrywają ogromną rolę w życiu codziennym i należy zdawać sobie z tego sprawę. Pomyślcie szybko o Waszej przestrzeni – jeśli w pierwszych sekundach Wasze odczucia są pozytywne to znaczy że żyjecie w sprzyjających warunkach, jeśli nie – to zmieńcie to proszę jak najszybciej. Otaczając się atrakcyjnymi i estetycznymi przedmiotami z których korzystanie sprawia nam radość wysyłamy jasny komunikat, że zasługujemy na to co najlepsze, że zasługujemy na to by sobie dogadzać, na to by świat nas ukochał.

Podanie śniadania w ślicznej otoczce to celebracja chwili, to poświęcenie czasu by moment kulminacyjny był jak najprzyjemniejszy, a nie był tylko zwykłym urywkiem szarego dnia codziennego. To nadanie znaczenia, to właśnie ta Magiczna chwila, która sprawia że robimy coś dobrego dla siebie, a tak wiele osób myśli że zmieni coś wyłącznie przenosząc góry, a wystarczy zacząć od drobnych przyjemności, które wprowadzane systematycznie w nasze życie potrafią zmienić jego bieg. Czasami wystarczy, że podamy nasze pyszne potrawy na drewnianej paterze, i już w ten sposób wzbogacimy swoje doznania.

Pamiętajcie jednak, nie chodzi o to by za pomocą przedmiotów poprawić jakość swojego życia, ale jeśli tylko zaczniecie inaczej je inaczej postrzegać to piękno umysłu z czasem zacznie domagać się tego by uzewnętrznić to co sami w sobie nosicie i będzie pragnęło życia w harmonii.

BY: @livebetter.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top